Hiszpania w czołówce wakacyjnych wyjazdów polaków w 2015

15.04.2015


Kraj fiesty i sjesty, jak często określana jest Hiszpania, od lat jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez Polaków miejsc w Europie. Tendencję potwierdzają także najnowsze badania CBOS, z których wynika, że w tym roku ponownie na Półwysep Iberyjski wybierze się wielu Polaków. Czy w 2015 r. padnie rekord?

Po słonecznej stronie emerytury

06.02.2015


Poziom życia w Polsce rośnie – mimo panującej atmosfery pesymizmu i umiłowania do narzekania, na podjazdach Polaków stoją coraz lepsze auta, a czas wolny spędzają oni coraz częściej za granicą. Dlaczego zatem nie pomyśleć o tym, by zafundować sobie wakacje na pełny etat?

Pajęcza sieć i hiszpańska loteria – świąteczna podróż po Europie

17.12.2014


Zbliżający się wielkimi krokami okres Świąt Bożego Narodzenia to dla wielu osób najpiękniejszy czas w roku. Ośnieżone ulice, rozświetlone dekoracjami domy, a w sklepach – przedświąteczny szał zakupów. Tymczasem Boże Narodzenie ma tyle twarzy, w ilu krajach jest obchodzone.

DOMINIUM INVEST W MEDIACH ELEKTRONICZNYCH

11.12.2014


W internecie pojawił się artykuł przedstawiający możliwości inwestycyjne w Dominium Invest i atrakcyjność hiszpańskich nieruchomości dla potencjalnych inwestorów.

Azul Vila Polsko-Hiszpańska Izba GospodarczaKrajowa Rada SpółdzielczaChcę pomagać