Dominium InvestINWESTYCJE W POLSCE - Mazury i góry...


Oferta inwestycji Dominium Invest obejmuje także ciekawe propozycje nieruchomości ulokowanych w najbardziej interesujących turystycznie zakątkach naszego kraju.

Według obcokrajowców, najatrakcyjniejsze miejsca w Polsce to m.in. Mazury, Kraków i Zakopane. Spacery po zabytkowym krakowskim Rynku i zakopiańskich Krupówkach, błądzenie magicznymi uliczkami Kazimierza i odnajdywanie szlaków w Tatrach przyciągają tych, którzy chcą oderwać się od szarej codzienności.

Zapatrzonym w Mazury polecamy działki budowlane w osadach mających dostęp do linii brzegowej jezior – zarówno tych na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich jak i jezior pobocznych ze „strefą ciszy”. Stanowią one pojedyncze promile ogółu mazurskich gruntów. Ta wyjątkowa ekskluzywność zabezpiecza inwestorom duży potencjał wzrostu wartości – nawet w perspektywie jednego roku!

Chociaż rodzimy klimat nie może poszczycić się tak dużą liczbą słonecznych dni jak hiszpański, turyści krajowi i zagraniczni chętnie decydują się na pobyt na południu Polski, zachwycając się pięknem przyrody i wykorzystując rozmaite możliwości rekreacji.

Komfortowe apartamenty stwarzają okazję do aktywnego wypoczynku w doskonałych warunkach, nie tylko dla pasjonatów historycznych pamiątek, górskich wędrówek czy sportów zimowych. Naszym celem jest wybór takich nieruchomości inwestycyjnych, do których co roku będą wracać wynajmujący – zadowoleni z poprzednich pobytów.

Azul Vila Polsko-Hiszpańska Izba GospodarczaKrajowa Rada SpółdzielczaChcę pomagać